Bizi takip edin:

İnşaat fuarındayız

Kulak İnşaat

İnşaat fuarındayız

Kulak İnşaat A.Ş.’nin yüzde yüz iştiraki olan KLK Yapı A.Ş. tarafından İstanbul’da yapımına start verilen yeni projemiz Panaroma Suites’in Adana’daki ilk lansmanı, TÜYAP Adana İnşaat Fuarı’nda yapılacaktır. Proje hakkında detaylı bilgi ve görsellerin yer alacağı standımız, 18 – 21 Şubat 2016 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerle buluşacaktır.

Detaylar

Kulak Kent’te son etap satışlar başladı

Adana’nın gelişen ilçesi Yüreğir’de yapımı hızla devam eden Kulak Kent projesinde 1 Kasım 2015 itibariyle son etap satışlar başladı. Kulak Kent, 120 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, 18 blok ve 696 daireden oluşuyor.

Detaylar

Kulak Kent’te 3. Etap satışlar tüm hızıyla devam ediyor

Adana’nın en büyük projesi olan Kulak Kent’te 3. Etap satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Mobilyadan aksesuara kadar tüm detaylarıyla hazırlanan örnek daireleriyle beğeniye sunulan projede, müşteriler satın alacakları daireleri her yönüyle inceleme ve değerlendirme fırsatı buluyor.

Detaylar

Kulak Kent İnşaat Fuarı’nda ziyaretçiyle buluştu

  Adana’nın en büyük projesi olan Kulak Kent’te 3. Etap satışlar tüm hızıyla devam ederken, proje detayları Tüyap 9. İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı’nda tanıtıldı.    Türkiye’nin köklü inşaat firmalarından birisi olan ve uluslararası arenada çok sayıda değerli projeye imza atan Kulak İnşaat A.Ş. güvencesiyle Adana’nın hızla gelişmekte olan ilçesi Yüreğir’de yapımı devam eden Kulak Kent projesi, Tüyap Adana Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen 9. İnşaat Fuarı’nda ziyaretçilere tanıtıldı. Fuarda, 3. etap satışların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirten firma yetkilileri, “Projemize temel aşamasından itibaren oldukça yoğun ilgi gösterildi. Kulak Kent, Adana’nın parlayan yıldızı olan Yüreğir’e değer kattı. Yoğun ilgi neticesinde çok kısa bir sürede 3. etap satışlara gelindi. Çok sayıda kişi örnek dairelerin hazır olmasını bekliyordu. Gelen yoğun talep neticesinde örnek dairelerin hazırlık süresini hızlandırdık ve örnek dairelerimizi tüm detaylarıyla beğeniye sunduk. Örnek dairelerin hazırlanması satış hızına ivme kazandırdı. Yüreğir’in Kulak Kent gibi, nitelikli ve modern projelere layık olduğunu düşünüyoruz. Projemize ilgi gösteren herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Yaşam standartlarını yükselten site özellikleri Sosyal donatıları zengin, kaliteli, nitelikli ve güvenli bir yaşamı ekonomik fiyatlarla sunması, Kulak Kent’e yoğun ilgi gösterilmesini sağlıyor. Ayrıca, banka kredilerinin hazır olması da ev sahibi olmak isteyenlere çok cazip ödeme kolaylıkları sunuyor. 120 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Kulak Kent’te, 84 metrekare ile 237 metrekare aralığında, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farklı daire seçeneği yer alıyor. Çocuk parkları, spor alanları, fitness salonu, kapalı otoparkı, yürüyüş parkuru ve bahçesinde spor aletleri yer alacak şekilde tasarlanan Kulak Kent, sahip olduğu site donanımları ve daire özellikleriyle kullanıcılarına konforlu ve güvenli bir yaşam vaat ediyor. Proje, şehir merkezi, otogar, Devlet Hastanesi, Merkez Parkı ve sanayi bölgeleri gibi önemli noktalara yakın konumu sayesinde ulaşımda da büyük avantajlar sunuyor.  

Detaylar

Abu Dhabi’de mimarisiyle göz kamaştıran 5 yıldızlı otel

Kulak İnşaat A.Ş. tarafından Abu Dhabi City’de gerçekleştirilen 5 yıldızlı otel projesi, estetik mimari tasarımıyla şehrin simgelerinden birisi olmaya hazırlanıyor. 2017 yılında tamamlanması planlanan deniz manzaralı otelde, 267 standart, 34 bağlantılı, 60 suit, 4 kral süit, 8 engelli odası bulunuyor. Otelde ayrıca, geniş lobi, 13 alakart restoran, kahve dükkanı, snack bar, iş merkezleri, çocuk kulübü, çok amaçlı salonlar, perakende alanlar, sinema salonu, hobi salonu, spa merkezleri, hamamlar ve kapalı yüzme havuzu yer alıyor.  

Detaylar

Mersin limanı gelişiyor

Yapımızı hızla devam eden Mersin Limanı Geliştirme Projesi ve Yeni Konteyner Rıhtımı İnşaatı Mersin’in çehresini değiştirecek. Kulak İnşaat A.Ş. tarafından yapımı hızla devam eden proje kapsamında; Rıhtım boyunca navigasyon kanalı oyulma koruması için takriben 325.000 metreküp tarama yapılması, uygun olmayan deniz dibi malzemenin değiştirilmesi için yaklaşık olarak 90.000 metreküp tarama, taramadan çıkacak tüm malzemenin kıyıdan uzak döküm sahasına deşarj edilmesi, mevcut ağırlık tipi beton blokların sökülüp kaldırılması, deniz kazısı, uygun malzemenin uzaklaştırılması ve kullanılması, beton blokların kırımı ve işlenmesi, yeni deniz dolgusu yapılacak alanlarda dışarıdan temin edilen malzeme ile yaklaşık olarak 175.000 metreküp reklamasyon çalışması ile gerekli sahil koruma ve bent işleri, oyulmalara karşı koruma ve şev koruması işleri ve rıhtım tefrişatı gibi pek çok çalışma gerçekleştirilecek.

Detaylar

Bitlis’e büyük proje

Kulak İnşaat A.Ş. iştiraklerinden Akşar Nazar Enerji Üretim A.Ş. tarafından yapımı devam eden ve tamamlandığında 30,24 MW kapasite ile hizmet verecek olan Akşar Regülatörü ve Nazar HES projesi, Doğu Anadolu Bölgesi’nde, Bitlis İli Hizan İlçesi sınırları içerisinde, Sutopu Deresi üzerinde yer alıyor. 1.000 kilometrelik havza alanına sahip olan projenin 2015 yılının Eylül ayında tamamlanması hedefleniyor.

Detaylar

Kulak İnşaat A.Ş.’nin iştiraki olan KLK Yapı A.Ş.den yeni Proje

  Kulak İnşaat A.Ş.’nin iştiraki olan KLK Yapı A.Ş.’nin Büyükçekmece’de kendine ait 110.000 m²lik bir alanda inşa ettiği Valle Lacus 44 lüks villadan oluşuyor. Proje, arklı dizaynı, işlevsel sosyal tesisi ve kişiye özel yaşam alanlarıyla hayata geçiyor.    

Detaylar