Bizi takip edin:

kulak-slider-01

Merkezinde insan

temelinde güven var

kulak-slider-02

Güven ve kalitenin altında

74

yıldır

imzamız var

slide3

Gittiğimiz her yere

Güven

taşıyoruz

slide4
slide5
slide6
slide7
slide8

Kulak İnşaat ailesi olarak, 1943’te girdiğimiz inşaat sektöründe 74 yıldır büyük bir tutku ve özveriyle çalışıyoruz. Bu tutkunun temelinde, insana verdiğimiz değer var. Bu işe başladığımızda, aklımızda tek bir hedef vardı: yer alacağımız projelerle insan hayatına değer katmak. Bu hedefle çıktığımız yolda, 74 yıl içinde başta Türkiye ve Orta Doğu olmak üzere yurt dışı ve yurt içinde onlarca projeye imza attık. İnşaatını gerçekleştirdiğimiz alışveriş merkezleri, hava alanları, yollar, okullar, spor merkezleri, askeri tesisler, endüstriyel yapılar, apartmanlar gibi birçok yaşam alanı ve işlevsel yapıda odağımıza insanı koyduk. 

www.klk.com.tr

Kulak İnşaat A.Ş.'nin %100 iştiraki olan KLK YAPI A.Ş, gayrimenkul sektöründe uzmanlaşmış teknik ve idari bir kadro oluşturularak 2012 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Üretim Ltd. Şti.

Kulak Grubu’nun Enerji sektörüne süregelen ilgisi sonucu 2001 yılında çıkarılan 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu öncesinde de çeşitli çalışmalar yapılmış olmakla beraber, esas olarak 2007 yılında bu konuda Ankara Bölge Müdürlüğü bünyesinde bir bölüm kurulması ile yeni bir döneme girilmiştir.

Üretim Ltd. Şti.

Tefenni-Burdur bölgesinde güneş enerjisinden enerji üretmek için kurulmuştur.

Elk. Üretim A.Ş.

Akşar Regülatörü ve Nazar HES projesi, Doğu Anadolu Bölgesi'nde, Bitlis İli Hizan İlçesi sınırları içerisinde, Sutopu Deresi üzerinde bulunmaktadır.

Haberler & Duyurular

Tamamlanan Projeler

Askeri Tesisler
AVM
Eğitim Binaları
Endüstriyel Tesisler
Enerji Santralleri
Hastaneler
İş Merkezleri
Konutlar
Limanlar
Otoyol - Metro ve Yollar