Kulak-Ailesi

Kulak İnşaat Şirketi, 1943 yılından bu yana insana ait kaliteli ve fonksiyonel yapılar üretir. Ülkemizdeki ve sektördeki misyonumuz, rekabet gücümüzü, müşteri odaklı üretim anlayışına dayandırarak daima en iyi teknoloji ile sağlık ve çevre boyutunu da göz ardı etmeyen yüksek kalitede inşaatlar üretmek ve öncülüğümüzü sürdürmektir.

Kulak İnşaat Şirketi, sürekli gelişen kalite kavramına inanır. Kaliteyi ilk ve tek defada doğru olarak üretirken çalışanlarının güvenliği, sağlığı ve çevre boyutlarını ön planda tutmak ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine önem vermek hedefimizdir.

Kulak İnşaat Şirketi İş Sağlığı Güvenliği ve Çevreye yönelik içinde bulunduğu riskleri ve boyutları tespit eder. Bunlara yönelik her türlü yasal gereklilikleri yerine getirir ve bu gerekliliklerle sınırlı kalmayıp, üçüncü tarafların görüşlerine de önem vererek sistemini daima iyileştirir.

Çevreyi kirlettikten sonra temizlemek yerine kirlenmeyi engeller, kişilerin çalışma alanlarındaki çalışma risklerinden haberdar olmalarını sağlar.

Geçmişten geleceğe uzanan kalite yolculuğumuzda, artık bütün çalışanlarımızın katılımı ile oluşturduğumuz Kalite Çevre Sağlık Yönetim Sistemi ile üretim yapıyoruz. Bunun için Kulak İnşaat bir dünya şirketidir ve ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 Standartları paralelinde kurulan Kalite Çevre Sağlık Yönetim Sistemleri bunu onaylar.

Sıtkı KULAK
Yönetim Kurulu Başkanı