Bizi takip edin:

AVM

Kulak İnşaat

CARREFOURSA ALIŞVERİŞ MERKEZİ – ANKARA/TÜRKİYE

AVM

PROJE ADI: CARREFOURSA ALIŞVERİŞ MERKEZİ YER: ANKARA/TÜRKİYE BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: 2001 – 2002 İŞVEREN: CARREFOURSA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, İSTANBUL           PROJE AÇIKLAMASI: PROJE, ANKARA CARREFOURSA ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN TOPLAM 35.000 METREKARELİK KAPALI ALAN İNŞAATINDAN OLUŞMAKTADIR. BÜTÜN İÇYAPI VE ALTYAPI İŞLERİ, ELEKTROMEKANİK İŞLER, PARK ALANLARI VE PEYZAJ İŞLERİ KULAK İNŞAAT A.Ş. ŞİRKETİ TARAFINDAN TAMAMLANMIŞTIR.15

Detaylar

CARREFOURSA ALIŞVERİŞ MERKEZİ – ADANA/TÜRKİYE

AVM

PROJE ADI: CARREFOURSA ALIŞVERİŞ MERKEZİ YER: ADANA/TÜRKİYE BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: 1996 – 1997 İŞVEREN: CARREFOUR SA GENEL MÜDÜRLÜK, İSTANBUL PROJE AÇIKLAMASI: PROJE, ADANA CARFOURSA ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN TOPLAM 45.000 METREKARELİK KAPALI ALAN İNŞAATINDAN OLUŞMAKTADIR. BÜTÜN İÇYAPI VE ALTYAPI BÖLÜMLERİ, ELEKTROMEKANİK İŞLER, PARK ALANLARI VE PEYZAJI KULAK İNŞAAT A.Ş.  ŞİRKETİ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.

Detaylar

ÇETİNKAYA HİPERMARKET /ALIŞVERİŞ MERKEZİ – MERSİN / TÜRKİYE

AVM

PROJE ADI: ÇETİNKAYA HİPERMARKET -ALIŞVERİŞ MERKEZİ YER: MERSİN/TÜRKİYE BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: 21 OCAK 1994/27 EYLÜL 1996 İŞVEREN: ÇETİNKAYA GİYİM SANAYİ A.Ş. PROJE AÇIKLAMASI: PROJE TOPLAM 35.000 METREKARELİK KAPALI ALAN İNŞAATINDAN OLUŞMAKTADIR. BÜTÜN İÇYAPI VE ALTYAPI BÖLÜMLERİ, ELEKTROMEKANİK İŞLER, PARK ALANLARI VE PEYZAJI KULAK İNŞAAT A.Ş. ŞİRKETİ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR. BU PROJEYE AYRICA CAMİ İNŞAATI DA DÂHİLDİR.

Detaylar