Bizi takip edin:

Konutlar

Kulak İnşaat

KULAK KENT TOPLU KONUT PROJESİ – ADANA / TÜRKİYE

Konutlar

PROJE ADI: KULAK KENT TOPLU KONUT PROJESİ YER: ADANA BAŞLAMA / BİTİŞ TARİHİ: MAYIS 2014 / EYLÜL 2016 PROJE AÇIKLAMASI: PROJE, ÇOK KATLI BETONARME KARKAS KONUT BİNALARI İNŞAATI (18 BLOKTA 696 KONUT) İLE BİR TİCARET MERKEZİ, ÇOCUK PARKLARI , ANAOKULU , SÜS HAVUZLARI , SPOR SAHALARI TESİSLERİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE, ALTYAPI SİSTEMİ VE SİTE / PEYZAJ DÜZENLEMELERİ ,GÜVENLİK KAMERALARI VE TAM ,MODERN KULLANIŞLI YAŞAM ALANINI TAMAMLAYACAK DİĞER BİRİMLERİN DİZAYNI VE YAPIMINI KAPSAMAKTADIR. BİNALAR, DOĞAL GAZLI MERKEZİ ISITMA SİSTEMLİDİR.

Detaylar

MR. SALEM BUTI OBAID SALEM AL MAZROUEI BİNASI – ABU DHABI/BAE

Konutlar

PROJE ADI: MR. SALEM BUTI OBAID SALEM AL MAZROUEI BİNASI YER: ABU DHABI/BAE BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: MAYIS 2010/ŞUBAT 2012 İŞVEREN: ABU DHABI COMMERCIAL PROPERTIES BANKASI PROJE AÇIKLAMASI: PROJE ANAHTAR TESLİM ŞEKLİNDE, İNŞAAT VE MİMARİ İŞLER İLE ELEKTRİK VE MEKANİK İŞLERİN YAPIMINDAN OLUŞMAKTADIR. İNŞAAT İŞLERİ; TOPRAK İŞLERİ, ZEMİN SUYU DEŞARJI, KAZIK VE İKSA İŞLERİ, SU YALITIM İŞLERİ, ANTİ- TERMİT KORUMA VE ÜSTYAPI İŞLERİNİ KAPSAMAKTADIR. TÜM ÇALIŞMALAR, ABU DABİ BELEDİYESİ, ADDC ( ABU DABİ DAĞITIM A.Ş. ) , SİVİL SAVUNMA VE ADCP BANKASI ŞARTLARINA GÖRE, ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN YÜKSEK DÜZEYDE MÜHENDİSLİK İLE TAMAMLANMIŞTIR. BİNA BODRUM KAT, ZEMİN KAT, ASMA KAT, 7 TİP KAT VE TEKNİK ÇATI KATINI İÇERMEKTEDİR.

Detaylar

ÜLKER APARTMANI – ADANA/TÜRKİYE

Konutlar

PROJE ADI: : ÜLKER APARTMANI YER: ADANA / TÜRKİYE BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: OCAK 2010/MAYIS 2011 PROJE AÇIKLAMASI: PROJE 5780 METREKARELİK ALAN ÜZERİNDE BETONARME/ÇERÇEVELİ + PERDELİ SİSTEMDE, 12 KATLI, 207 METREKARELİK 4+1 , TOPLAMDA 24 DAİREDEN OLUŞMAKTADIR. TÜM TASARIM, İNŞAAT (BÜTÜN ELEKTROMEKANİK İŞLER, İÇYAPI, PEYZAJ VE ALTYAPI İŞLERİ) KULAK İNŞAAT A.Ş. TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.

Detaylar

MADİNATAL İLAM VİLLA KOMPLEKSİ – MASKAT / UMMAN

Konutlar

PROJE ADI: MADİNATAL İLAM VİLLA KOMPLEKSİ YER: MASKAT / UMMAN BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: HAZİRAN 2007-HAZİRAN 2009 İŞVEREN: QURUM İŞ GRUBU PROJE AÇIKLAMASI: PROJE, UMMAN SULTANLIĞI MASKAT’TA YÜZME HAVUZU, SPOR SALONU, SQUASH KORTU, PARK YERLERİ, ÇEVRE DUVARLARI VE TRAFOYA SAHİP BİR VİLLA KOMPLEKSİNİN TÜM DÂHİLİ VE HARİCİ İNŞAATINI KAPSAMAKTADIR.

Detaylar

İSMAİL HAKKI TONGUÇ YÜZME HAVUZU – ANKARA / TÜRKİYE

Konutlar

PROJE ADI: İSMAİL HAKKI TONGUÇ YÜZME HAVUZU YER: ANKARA / TÜRKİYE BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: HAZİRAN 2000 / ARALIK 2000 İŞVEREN: CARREFOURSA        PROJE AÇIKLAMASI: PROJE, BÜTÜN İDARİ VE DESTEK YAPILAR DÂHİL YARI OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZU İNŞAATINDAN OLUŞMAKTADIR.

Detaylar

SEMİRAMİS KÖYÜ VİLLALARI – ADANA / TÜRKİYE

Konutlar

PROJE ADI: SEMİRAMİS KÖYÜ VİLLALARI YER: ADANA / TÜRKİYE BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: NİSAN 2000- ŞUBAT 2004 PROJE AÇIKLAMASI: TOPLAM 100 ADET VİLLANIN BULUNDUĞU PROJENİN İNŞAAT SAHASI ALANI 63.050 METREKAREDİR. VİLLALAR TRIPLEKS  İNŞA EDİLMİŞTİR. HER VİLLANIN KENDİNE AİT PARK ALANI VE BAHÇESİ BULUNMAKTADIR. AYRICA TENİS KORTU, BASKETBOL SAHASI, OYUN PARKLARI, YÜZME HAVUZU VE SOSYAL AKTİVİTELERE AYRILMIŞ BİR ALAN BULUNMAKTADIR. MİMARİ VE MÜHENDİSLİK ÇİZİMLERİ, PARKLARIN PEYZAJ DÜZENİ VE BÜTÜN İNŞAAT İŞLERİ TASARIM AŞAMASINDAN UYGULAMA AŞAMASINA KADAR KULAK İNŞAAT A.Ş. TARAFINDAN DÜZENLENMİŞTİR.

Detaylar

İLDEM TOPLU KONUT İNŞAATI – KAYSERİ / TÜRKİYE

Konutlar

PROJE ADI: İLDEM TOPLU KONUT İNŞAATI YER: KAYSERİ/TÜRKİYE BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: 10 MART 2000/25 EYLÜL 2006 İŞVEREN: S.S. İLDEM ERCİYES TOPLU KONUT YAPI KOOPERATİFİ PROJE AÇIKLAMASI:  PROJE İKİ AŞAMA TAMAMLANMIŞTIR. TOPLAM 3272 DAİREDEN OLUŞMAKTADIR. İLK AŞAMASINDA 1072 DAİRE, DAHA SONRAKİ AŞAMASINDA 2200 DAİRE TAMAMLANMIŞTIR. PROJENİN İNŞAATI; MEVCUT BİNALARIN YIKIMI, İNCELENMESİ, FIRTINA DRENAJ SİSTEMLERİ( GİRİŞLER, TUTMA HAVZALARI,  BETON VE PVC BORULARI) KAPSAMI ALTINDADIR. PROJENİN MİMARİSİ; İÇ/DIŞ ALÇI ( ÇİMENTO VE ALÇI TAŞI), İÇ/DIŞ BOYAMALARI,  ZEMİN VE DUVAR KAROLARI, KAPI VE PENCERE AKSESUAR VE DONANIMLARI, TUVALETLERİ (LAVABO, SİFON HAZNESİ, DUŞ EVİYELER, AYNALAR) KAPSAMAKTADIR. PROJENİN YAPISI; SAĞLAMLAŞTIRILMIŞ BETON TEMELLERİ, SAĞLAMLAŞTIRILMIŞ BETON KOLONLARI, BETON BLOK DUVARLARI, SAĞLAMLAŞTIRILMIŞ BETON DUVARLARI KAPSAMAKTADIR.( BU ÇALIŞMA, TÜNEL TİPLİ İSKELE VE KALIP YAPISI İLE TAMAMLANMIŞTIR. KAT BAŞI TAMAMLANMA SÜRECİ 24 SAATTİR.) PROJE MEKANİĞİ; ELEKTRİK, SU, HAVA GAZI HİZMETLERİ İLE SICAK –SOĞUK SU DAĞITIM SİSTEMLERİNİ KAPSAMAKTADIR. PROJENİN ELEKTRİK YAPISI; AYDINLATMA SİSTEMİ, TELEKOMÜNİKASYON SİSTEMİ, ELEKTRİK DAĞITIM PANELİ, AYDINLATMA KORUMA SİSTEMLERİNİ KAPSAMAKTADIR.

Detaylar

DÜZCE KONUT İNŞAATI – DÜZCE / TÜRKİYE

Konutlar

PROJE ADI: DÜZCE KONUT İNŞAATI YER: DÜZCE / TÜRKİYE BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: 28 TEMMUZ 2000/28 ŞUBAT 2001 İŞVEREN: BAYINDIRLIK VE İSKÂN BAKANLIĞI        PROJE AÇIKLAMASI: 1998 YILINDA TÜRKİYE’NİN KUZEYBATI BÖLGESİNDE MEYDANA GELEN DEPREMZEDELER İÇİN 462 ADET KONUT İNŞAATI, TOPLU ALANLAR, OKULLAR VE SAĞLIK KURULUŞLARI İNŞA EDİLMİŞTİR. BU İNŞAATIN TÜM MALİYETİ TÜRKİYE DEVLETİ TARAFINDAN KARŞILANMIŞTIR. BU İNŞAATIN ALTYAPISI, TELEKOMÜNİKASYONU, DOĞAL GAZ BORU HATTI, ASFALT KALDIRIM YOLLARI VE PEYZAJ UYGULAMASINI KAPSAYAN TÜM DENETİMİ KULAK İNŞAAT A.Ş. ŞİRKETİ’NE AİTTİR.

Detaylar