Bizi takip edin:

Otoyol - Metro ve Yollar

Kulak İnşaat

ASFALT / BETON YOL İŞLERİNİN DİZAYN VE İNŞAATI – KOMOR ADALARI /GÜNEY AFRİKA

Otoyol - Metro ve Yollar

PROJE ADI: ASFALT / BETON YOL İŞLERİNİN DİZAYN VE İNŞAATI YER: KOMOR ADALARI /GÜNEY AFRİKA BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: TEMMUZ 2011 – ARALIK 2013 İŞVEREN: KOMORLAR BİRLİĞİ KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRÜ PROJE AÇIKLAMASI:  82 KM. VE 39.65 KM. UZUNLUKLARINDAKİ DEĞİŞEN GENİŞLİK VE KALINLIKTAKİ YOLLARIN TOPOGRAFI DİZAYN VE İNŞAATI, ASFALT VE BETON KENTSEL YOL KONSEPTLERİNDE TAMAMLANMIŞTIR. YAPILAN İŞLER ANA HATLARIYLA; 980.000 M2 TOPRAK İŞLERİ, 150.000 TON ASFALT, BETON MENFEZLER, TAŞ VE BETONARME İSTİNAT DUVARLARI, ÇEŞİTLİ DRENAJ YAPILARI, 405.450 M2 DÜZELTME VE SIKIŞTIRMA, 42.105 M3 BETON, DEMİRLİ İSTİNAT DUVARLARI, KAYA İŞÇİLİKLİ İSTİNAT DUVARLARINI İÇERMEKTEDİR.

Detaylar

MEDINE EL SADR CADDELERİ – BAĞDAT/IRAK

Otoyol - Metro ve Yollar

PROJE ADI: MEDINE EL SADR CADDELERİ YER: BAĞDAT/IRAK BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: 25 MART 2011 / 04 ARALIK 2012 İŞVEREN: BAĞDAT BELEDİYESİ – IRAK PROJE AÇIKLAMASI: PROJE MEDINE EL SADR CADDESİ, BAĞDAT/IRAK CİVARINDAKİ 4 ADET CADDEDE YENİ KALDIRIMLARIN VE YOLLARIN TASARLANMASI VE İNŞASI VE ÜZERLERİNE KENTSEL MOBİLYALARIN TEFRİŞ EDİLMESİNDEN MÜTEŞEKKİLDİR. PROJENİN KAPSAMI 310.000 METREKARE ALANA SAHİP YÜKSEK KALİTELİ KALDIRIM KAROLARININ ÜRETİLMESİ, DÖŞENMESİ VE AYNI ZAMANDA 13.000 ADET KENTSEL MOBİLYANIN ÜRETİLMESİ VE DÖŞENMESİNİ İÇERMEKTEDİR.

Detaylar

BİŞKEK – ALMATI OTOYOLU – BİŞKEK /KIRGIZİSTAN

Otoyol - Metro ve Yollar

PROJE ADI: BİŞKEK – ALMATI OTOYOLU YER: BİŞKEK /KIRGIZİSTAN BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: 2006-2007 İŞVEREN: KIRGIZ CUMHURİYETİ ULAŞIM VE İLETİŞİM BAKANLIĞI PROJE AÇIKLAMASI: KIRGIZİSTAN, BİŞKEK VE KAZAKİSTAN ALMATI OTOYOLU İNŞAATI TOPLAM 35 KM.

Detaylar

METRO KAPALI VE AÇIK TÜNELLERİ VE MALZEME DEPOLARI İNŞAATI – ADANA / TÜRKİYE

Otoyol - Metro ve Yollar

PROJE ADI: METRO KAPALI VE AÇIK TÜNELLERİ VE MALZEME DEPOLARI İNŞAATI YER: ADANA / TÜRKİYE BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: NİSAN 1999 /NİSAN 2001 İŞVEREN: ALARKO SÖZLEŞME GRUBU         PROJE AÇIKLAMASI: PROJE, ADANA METROSU DEPO ALANININ HAFRİYAT VE DRENAJ İŞLERİNDEN OLUŞMAKTADIR. BU PROJE İKİ AŞAMALIDIR; BİRİNCİ AŞAMA, METRO İNŞAATININ AÇIK VE KAPALI KISIMLARINI KAPSAMAKTADIR. BU AŞAMADA HAFRİYAT, DRENAJ SİSTEMİ, YERLEŞTİRME VE DOLGU İŞLEMLERİ YAPILMIŞTIR. İKİNCİ AŞAMADA İSE HAFRİYAT İŞLERİ, TOPRAĞIN STABİLİZASYONU, METRO ALANINDAKİ DEPOLAR VE MALZEME YIĞINAKLARI İÇİN PÜSKÜRTME BETON İŞLERİ TAMAMLANMIŞTIR. HER İKİ AŞAMA DA PLANLAN TARİHTEN ÖNCE TAMAMLANMIŞTIR.

Detaylar

TOPRAKKALE VE İSKENDERUN OTOYOLU İNŞAATI – İSKENDERUN/ TÜRKİYE

Otoyol - Metro ve Yollar

PROJE ADI: TOPRAKKALE VE İSKENDERUN OTOYOLU İNŞAATI YER: İSKENDERUN/ TÜRKİYE BAŞLAMA/BİTİŞ TARİHİ: NİSAN 1993-EYLÜL 1998 İŞVEREN: NUROL İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. PROJE AÇIKLAMASI: KM: 225+500-231+500 ARASINDAKİ TOPRAK İŞLERİNİN, PROJE VE TEKNİK ŞARTNAMELERE UYGUN OLARAK İKMALİ.

Detaylar